Coworking – czy warto się na niego decydować?

​Wiele osób zastanawia się nad tym, czy praca w coworkingu to właściwe rozwiązanie dla osób, które normalnie pracują zdalnie w swoich domach lub mieszaninach? Dzisiaj odpowiemy na to pytanie.

Czy warto pracować w coworkingu?

Jak najbardziej tak. Coworking to idealna przestrzeń do tego, by w niej pracować. Wygodne biurka, fotele, przestrzeń pełna kreatywnych pomysłów czy wiele osób, które tuż obok nas również pracują. Dodatkowo to również szansa na poznawanie naprawdę wielu nowych osób, nawet w kuchni, swoją drogą – często naprawdę bardzo dobrze wyposażonej. Jeżeli więc szukamy miejsca, które oddzieli nas od domowych obowiązków, a jednocześnie pozwoli spotkać się z innymi osobami, które również pracują – coworking jest idealnym rozwiązaniem.

Ile kosztuje coworking?

Niestety, sam coworking może być naprawdę kosztowny, i jeżeli nie lubimy ograniczeń, miesięczny koszt w przypadku dużych miast, jak Warszawa, może wynosić nawet ponad 1000 zł – to naprawdę sporo, i w obliczu takich kosztów dla wielu osób praca w mieszkaniu czy domu przestaje wydawać się taka zła.

Istnieje jednak alternatywa – wiele centrów handlowych, jak Galerii Łomianki, pozwala na pracę w darmowych coworkingach, znajdujących się w centach handlowych. Są one naprawdę wygodne i przystosowane do pracy, a aby z nich korzystać, nie musimy nic płacić, wystarczy zając swoje miejsce odpowiednio wcześnie. Jeżeli interesuje Cię takie rozwiązanie, koniecznie sprawdź, czym jest Współpracownia w podwarszawskiej Galerii Łomianki.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 806 542 142

E-mail: kontakt@ztepoland.pl

Adres: ul. dr Witaszka 6, Piła

Poradnik dotyczący szkoleń oraz funkcjonowania biura rachunkowego.  Informacje i porady na tematy notarialne.