Darmowy coworking pod Warszawą – zobacz, gdzie go znaleźć i jak pracować zdalnie nie płacąc za coworking!

​Koronawirus sprawił, że zarówno wielu pracowników, jak i pracodawców, przekonało się do pracy zdalnej. Z tego powodu, gdy sytuacja wróci już do normy, na pewno wielu z nich cały czas będzie preferować właśnie tę opcję współpracy, co dla obu stron możemy być olbrzymim plusem. Co jednak zrobić, gdy przekonuje nas praca zdalna, jednak nie chcemy na stałe przemieniać naszych domów i mieszkań w małe biura?

Rozwiązaniem są właśnie coworkingi, przestrzenie biurowe do wynajęcia. W takim miejscu jednak najczęściej koszt miesięczny wynajęcia jednego biurka to przynajmniej 400-500 zł. Czy da się jednak znaleźć coworking… zupełnie darmowy?

Tak, i jest on dostępny bardzo plisko Warszawy, w Łomiankach, a konkretnie w Galerii Łomianki. To kameralne centrum handlowe, które oferuje nam właśnie Współpracownię – coworking, za który nie musimy płacić.

Czekają nas w nim wygodne fotele i duże biurka. Do tego nie zabrakło takiego sprzętu jak drukarka czy ksero. Jest szybki internet, są nawet plakaty Polskiej Szkoły Plakatu, do tego strefa relaksu, jeżeli ktoś chce odpocząć przed po lub w trakcie pracy.

Współpracownia to miejsce idealne dla każdego, kto pracuje zdalnie. Będą to więc osoby, które nie chcę pracować w biurach w Warszawie, freelancerzy, przedsiębiorcy czy studencie. W coworkingu można się również uczyć w naprawdę komfortowych warunkach. Współpracownia sprawdzi się w przypadku pracy zarówno cichej, jak i głośniejszej, i to w dużym zespole. Jeżeli chcemy przeprowadzić spotkanie biznesowe, coworking ten również się sprawdzi.

Sam coworking działa w godzinach pracy Galerii, jednocześnie nie obowiązują do niego zapisy, a jeżeli miejsca się kończą – zdarza się to, chociaż jest ich naprawdę sporo – obowiązuje znana zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Więcej o coworkingu można dowiedzieć się pod adresem https://galerialomianki.pl/wspolpracownia/.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 806 542 142

E-mail: kontakt@ztepoland.pl

Adres: ul. dr Witaszka 6, Piła

Poradnik dotyczący szkoleń oraz funkcjonowania biura rachunkowego.  Informacje i porady na tematy notarialne.